Доставка

Для юридичних осіб

Самовивіз (ІНКОТЕРМС EXW)

Отримуйте замовлення на території ПрАТ "Гощанський завод продтоварів" за адресою: Україна, Рівненська обл., смт. Гоща, вул. Рівненська 19. Ви оплачуєте тільки ціну товарів, яка вказана на сайті. Простий, швидкий і безкоштовний спосіб отримання товарів.
Увага! Перед отриманням товару уточнюйте у менеджера наявність всіх замовлених Вами товарів на складі.

Доставка в зазначений пункт призначення (ІНКОТЕРМС CPT)

Такий спосіб доставки можливий лише за наявності попереднього договору. При цьому вартість доставки буде додатково включена у вартість товарів. Термін та вартість доставки залежить від обсягу замовлення і відстані до пункту призначення.

Для фізичних осіб

Самовивіз зі складів магазинів-партнерів 

Отримуйте Ваше замовлення на території ПрАТ "Гощанський завод продтоварів" за адресою: Україна, Рівненська обл., смт. Гоща, вул. Рівненська 19. Ви оплачуєте тільки ціну товарів, яка вказана на сайті. Простий, швидкий і безкоштовний спосіб отримання товарів.

Доставка по Україні перевізником "Нова Пошта"

Швидкий та зручний спосiб доставки товарiв у будь-який куточок Україны. На сьогодні кількість вiддiлень становить понад 1400 у більше ніж 740 містах України, що дозволяє обрати найближче для Вас розташування відділення.

Доставка по Україні та світу перевізником "Укрпошта"

Доставка навіть у найвіддаленіші куточки України та за кордон. Понад 12,8 тис. об’єктів поштового зв’язку: поштамти, поштові відділення, пересувні, сезонні відділення поштового зв’язку та точки присутності по всій Україні; А також це можливість здійснити доставку авіатранспортом або наземним шляхом в понад 230 країн та територій по всьому світу.


Слідкуйте за новинками

Гощанський завод продтоварів у Facebook Гощанський завод продтоварів у Instagram

Reed more about us:

Гощанський завод продтоварів у Instagram

http://gzpt.co.ua