Шановні покупці та партнери! ПрАТ "Гощанський завод продтоварів" пропонує послугу з виготовлення брендованої продукції під Вашою торговою маркою. 

Подарункові набори для клієнтів та співробітників з символікою Вашої компанії, носій реклами у вигляді цукерки чи продукція для ритейлу – добре знана якість цукерок "Пригощайся" стануть окрасою Вашої рекламної компанії!

Брендування це нанесення рекламної інформації на різні поверхні. Завдяки такому напрямку реклами можна виділитись з-поміж конкурентів, надати додаткову цінність власним виробам. Основна мета брендування – підвищити впізнаваність бренду, а також сформувати в потенційних покупців тільки позитивні асоціації, пов’язані з певною торговою маркою. Варто зазначити, що в умовах жорсткої конкуренції на ринку така методика просто необхідна для завоювання уваги споживачів.

Брендована продукція від «Пригощайся»: умови співпраці

Замовити брендовану продукцію можна на сайті gzpt.com.ua. У вас є можливість замовити смачні ласощі в коробках та обгортках з індивідуальним дизайном!

Ми беремо за основу нашу коробку солодощів і на її базі можемо розробити ваш унікальний варіант, врахувавши всі побажання стосовно дизайну та інших питань. Наші спеціалісти роблять все можливе, щоб ви отримали товари в ідеальному вигляді.

брендовані цукерки кондитерської фабрики Пригощайся умови співпраціМінімальний тираж картонних коробок — від 500 екземплярів. 
Мінімальний тираж для цукерок в брендованій обгортці – від 500 кг цукерок одного виду.
Дерев'яні коробки - від 20 шт

Розробка дизайну – ціна договірна (залежить від складності проєкту та побажань замовника).

Термін виготовлення – один місяць з моменту затвердження макету.

Брендовані цукерки часто використовують як:

  • подарунки бізнес-партнерам – приємне нагадування про вдалу співпрацю;
  • оригінальний рекламний носій;
  • презенти на свята.

Саме такі солодкі та унікальні подарунки створюють наші майстри, використовуючи лише найкращі інгредієнти. Вони допоможуть привернути увагу, принесуть задоволення відмінним смаком та якістю й запам'ятаються надовго.

Українська кондитерська фабрика Пригощайся пропонує своїм клієнтам тільки найкращі рішення, щоб вони могли вдало заявити про свій бренд, сферу діяльності. Варто враховувати, що не обов'язково забирати весь тираж одночасно. Він може зберігатися у нас на складі абсолютно безплатно впродовж тривалого часу.

Залиште заявку і наші спеціалісти допоможуть підібрати найкращий варіант брендування для Вашої компанії.

 

Сувенірна продукція з логотипом – здивуйте ваших працівників та клієнтів!

У нас можна зробити замовлення сувенірної продукції з логотипом вашої компанії. Вона може виглядати яскраво чи стримано, елегантно або незвично. Для цього необхідно:

  1. Визначити потрібний різновид смаколиків.
  2. Обговорити особливості нанесення лого.
  3. Розповісти мету його створення.

Такі корпоративні сувеніри можуть стати вдалим презентом для ваших клієнтів або партнерів. Незабутні ласощі – чудовий спосіб підкреслити ваш статус.

Основні переваги співробітництва з нашою кондитерською фабрикою:

● швидка доставка по всій Україні за допомогою надійних компаній-перевізників «Нова Пошта», «Укрпошта»;

● великий вибір солодощів;

● можливість оформити самовивіз;

● виготовлення відправлення товарів в максимально короткі терміни;

● лояльна цінова політика.

Брендування солодощів в Україні – це завжди яскраво, смачно й оригінально.

Приклади наших робіт

 

 

Нам довіряють