Гощанські ласощі від бренду Пригощайся - це незабутнє задоволення, яке хочеться повторювати знову і знову. Вони підвищують кількість воістину чарівних гормонів, під назвою ендорфіни, які відповідають за рівень щастя в житті людини. Тому, коли особливо сумно, рука тягнеться до цукерок. І життя налагоджується. Чи включається внутрішня енергія. Саме заради таких перетворень ми вирішили відкрити власне виробництво цукерок.Виробництво цукерок Пригощайся

Хотілося робити щось надзвичайно смачне, що запам'ятовується. Вирішили використовувати в складах наших ласощів найбільш корисні і натуральні інгредієнти. Зупинилися на фруктах, меді, горіхах, насінні і шоколаді. Вони не тільки чудово піднімають настрій, а й насичують організм корисними речовинами. Створили унікальні рецептури, знайшли постачальників найякісніших складових нашої продукції і відкрили завод цукерок.

Гощанська кондитерська фабрика. Секрети успіху

Наша кондитерська фабрика знаходиться в мальовничому і гостинному містечку Гоща на Рівненщині. Понад 15 років ми розвиваємося в ніші солодощів і цукерок. Ми будуємо свій солодкий бізнес на довірі покупців. Пропонуємо продукцію високої якості від професійних кондитерів за адекватними цінами. Ставку зробили на вишуканий смак, який захочеться спробувати знову, на натуральність і максимальну користь. Ми пишаємося своєю продукцією. Вона завжди викликає позитивні емоції і чудово підходить для подарунків, сувенірів і просто для себе. Гощанська фабрика вигідно вирізняється з-поміж кондитерських фабрик України.

Основна лінія продажів у нас проходить через:

інтернет - ми створили зручний і затишний сайт, де розмістили весь асортимент нашої продукції з детальним описом кожної одиниці товару. Тут можна легко орієнтуватися і купити цукерки з фабрики з доставкою в будь-який куточок України. Оперативна обробка замовлень дозволяє скоротити час очікування улюблених гощанських ласощів;

фірмові магазини Пригощайся, де завжди в наявності весь наш асортимент, свіжа і якісна продукція, гарантовано оригінальна і дуже смачна. Можна купити цукерки за доступними цінами, зануритися в гостинну і затишну атмосферу, з'ясувати у доброзичливих продавців всю інформацію про товар і просто відпочити від повсякденної суєти;

корпоративні замовлення, які роблять нам великі фірми, щоб побалувати своїх співробітників і партнерів смачними цукерками в фірмових гощанських або брендованих подарункових коробках і обгортках.

За час існування бренд Пригощайся обзавівся цілою армією відданих шанувальників, чому свідчить маса позитивних відгуків на нашу продукцію. Саме за допомогою «сарафанного радіо» ми і розвивалися всі 10 років. А зараз дорожимо заслуженою репутацією і прагнемо відповідати очікуванням своїх покупців.

Великі, чисті цехи і сучасне обладнання допомагають створювати смачну продукцію, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості. Наші кондитерські вироби мають сертифікати ISO22000 і HALAL.

І все ж, найбільше ми пишаємося нашими співробітниками. Більшість цукерок на фабриці робиться вручну професійними майстрами кондитерського мистецтва. Вони вкладають частинку своєї душі в роботу. Щиро люблять те, чим займаються. Тому Гощанські ласощі виходять такими надзвичайно смачними і подобаються абсолютно всім.

Де купити цукерки оптом від Гощанської кондитерської фабрики?

На фабриці для підприємців будь-яких форм власності є можливість купити цукерки оптом. Ми відкриті для співпраці, а покупка безпосередньо з заводу має масу плюсів. Починаючи з гарантії якості і закінчуючи вигідною ціною. Відсутність переплат посередникам дозволяє покупцеві мінімізувати витрати на смачну і високоякісну продукцію. Купити цукерки оптом від виробника з Гощі - завжди розумне рішення.

Для того, щоб придбати кондитерські вироби від виробника, є фірмові магазини Пригощайся в різних містах України:

Київ;

Рівне;

Нетішин;

Гоща.

Через Гощу проходять туристичні маршрути Україною та Рівненщиною. У Гощанський фірмовий магазин біля заводу часто заїжджають екскурсійні автобуси з туристами. Національний колорит упаковок і фірмові ласощі з натуральних місцевих інгредієнтів роблять нашу продукцію унікальною і незабутньою. Солодкі гостинці Пригощайся завжди на піку популярності. Спробувавши одного разу, люди просять своїх знайомих, хто опиняється в наших краях, обов'язково купити цукерки та інші Гощанські ласощі. Це найкращий комплімент для нас! І незвичайний стимул для подальшого розвитку!