Гощанські ласощі від бренду Пригощайся - це незабутнє задоволення, яке хочеться повторювати знову і знову. Вони підвищують кількість воістину чарівних гормонів, під назвою ендорфіни, які відповідають за рівень щастя в житті людини. Тому, коли особливо сумно, рука тягнеться до цукерок. І життя налагоджується. Чи включається внутрішня енергія. Саме заради таких перетворень ми вирішили відкрити власне виробництво цукерок.Виробництво цукерок Пригощайся

Хотілося робити щось надзвичайно смачне, що запам'ятовується. Вирішили використовувати в складах наших ласощів найбільш корисні і натуральні інгредієнти. Зупинилися на фруктах, меді, горіхах, насінні і шоколаді. Вони не тільки чудово піднімають настрій, а й насичують організм корисними речовинами. Створили унікальні рецептури, знайшли постачальників найякісніших складових нашої продукції і відкрили завод цукерок.

Гощанська кондитерська фабрика. Секрети успіху

Наша кондитерська фабрика знаходиться в мальовничому і гостинному містечку Гоща на Рівненщині. Ось уже 10 років ми розвиваємося в ніші солодощів і цукерок. Багато дистриб'юторів і перекупники вимагають від нас дешеву продукцію. Але в планах не стоїть якнайшвидше збагачення. Ми будуємо свій солодкий бізнес на довірі покупців. Пропонуємо продукцію високої якості від професійних кондитерів за адекватними цінами. Ставку зробили на вишуканий смак, який захочеться спробувати знову, на натуральність і максимальну користь. Ми пишаємося своєю продукцією. Вона завжди викликає позитивні емоції і чудово підходить для подарунків, сувенірів і просто для себе. Гощанська фабрика вигідно вирізняється з-поміж кондитерських фабрик України.

Основна лінія продажів у нас проходить через:

інтернет - ми створили зручний і затишний сайт, де розмістили весь асортимент нашої продукції з детальним описом кожної одиниці товару. Тут можна легко орієнтуватися і купити цукерки з фабрики з доставкою в будь-який куточок України. Оперативна обробка замовлень дозволяє скоротити час очікування улюблених гощанських ласощів;

фірмові магазини Пригощайся, де завжди в наявності весь наш асортимент, свіжа і якісна продукція, гарантовано оригінальна і дуже смачна. Можна купити цукерки за доступними цінами, зануритися в гостинну і затишну атмосферу, з'ясувати у доброзичливих продавців всю інформацію про товар і просто відпочити від повсякденної суєти;

корпоративні замовлення, які роблять нам великі фірми, щоб побалувати своїх співробітників і партнерів смачними цукерками в фірмових гощанських або брендованих подарункових коробках і обгортках.

За час існування бренд Пригощайся обзавівся цілою армією відданих шанувальників, чому свідчить маса позитивних відгуків на нашу продукцію. Саме за допомогою «сарафанного радіо» ми і розвивалися всі 10 років. А зараз дорожимо заслуженою репутацією і прагнемо відповідати очікуванням своїх покупців.

Великі, чисті цехи і сучасне обладнання допомагають створювати смачну продукцію, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості. Наші кондитерські вироби мають сертифікати ISO22000 і HALAL.

І все ж, найбільше ми пишаємося нашими співробітниками. Більшість цукерок на фабриці робиться вручну професійними майстрами кондитерського мистецтва. Вони вкладають частинку своєї душі в роботу. Щиро люблять те, чим займаються. Тому Гощанські ласощі виходять такими надзвичайно смачними і подобаються абсолютно всім.

Де купити цукерки оптом від Гощанської кондитерської фабрики?

На фабриці для підприємців будь-яких форм власності є можливість купити цукерки оптом. Ми відкриті для співпраці, а покупка безпосередньо з заводу має масу плюсів. Починаючи з гарантії якості і закінчуючи вигідною ціною. Відсутність переплат посередникам дозволяє покупцеві мінімізувати витрати на смачну і високоякісну продукцію. Купити цукерки оптом від виробника з Гощі - завжди розумне рішення.

Для того, щоб придбати кондитерські вироби від виробника, є фірмові магазини Пригощайся в різних містах України:

Київ;

Рівне;

Нетішин;

Гоща.

Через Гощу проходять туристичні маршрути Україною та Рівненщиною. У Гощанський фірмовий магазин біля заводу часто заїжджають екскурсійні автобуси з туристами. Національний колорит упаковок і фірмові ласощі з натуральних місцевих інгредієнтів роблять нашу продукцію унікальною і незабутньою. Солодкі гостинці Пригощайся завжди на піку популярності. Спробувавши одного разу, люди просять своїх знайомих, хто опиняється в наших краях, обов'язково купити цукерки та інші Гощанські ласощі. Це найкращий комплімент для нас! І незвичайний стимул для подальшого розвитку!