Завод продтоварів з українського містечка Гоща ось уже 10 років виготовляє кондитерські вироби, які мають вишуканий смак і максимально натуральний склад. Широкий асортимент задовольняє переваги кожного покупця. Для виготовлення своєї продукції ми використовуємо:

хрусткі підсмажені горішки - арахіс, мигдаль, волоський горіх і фундук;

свіжі, корисні сухофрукти у всій своїй різноманітності - персик, фінік, яблуко, груша, диня, інжир, курага і чорнослив;

мед з місцевих пасік;

ароматні спеції;

італійський шоколад.

В процес виготовлення потрапляють тільки найякісніші, свіжі і натуральні інгредієнти.

Не всі виробники кондитерських виробів України мають таке сучасне і професійне обладнання, яке знаходиться на території Гощанського заводу продтоварів. Новітні технології дозволяють зберегти максимум корисних речовин. А ручна робота наших кондитерів додає ексклюзивності і якості кожної одиниці продукції.

Ми суворо дотримуємося всіх санітарних норм. Чисте виробництво - запорука якості продукції, яка підтверджена міжнародним сертифікатом ISO22000.

У нас можна купити кондитерські вироби безпосередньо на сайті або в одному з фірмових магазинів Пригощайся. Такі точки продажів відкриті в:

Києві;

Гощі;

Рівне;

Нетішині.

Ми раді співпраці з кожним зацікавленим підприємцем, адже Гощанські ласощі мають хороший попит.

Кондитерська фабрика пропонує вигідні умови для співпраці

Гощанська кондитерська фабрика відкрита для взаємовигідного співробітництва і пропонує для цього найкращі умови. В першу чергу - високоякісну продукцію. Смачні цукерки та інші ласощі з Гощі залучають доступною ціною і бездоганним смаком.

Співпраця з ПригощайсяПропонуємо наступні варіанти співпраці:

франшиза по продажу цукерок - право відкриття фірмового магазину або продаж гощанських кондитерських виробів в роздріб в різних куточках України. Будь-який підприємець, який займається продажем солодощів, може купити цукерки оптом недорого у нас. Купівля безпосередньо з фабрики гарантує якість і мінімізацію витрат, за рахунок відсутності націнок посередників і гнучкій системі знижок;

оптові продажі нашої продукції на різні виробництва і інші кондитерські фабрики України в якості інгредієнтів для подальшого використання - пропонуємо натуральне повидло і соки, виготовлені за традиційними рецептами, завдяки чому вони не втрачають унікальний смак і вітамінну цінність;

Private Label або брендування - надаємо свої потужності для виготовлення продукції під власним брендом або торговою маркою. Смачні цукерки і ласощі з Вашим логотипом на обгортці чудово підійдуть як подарунок співробітникам або партнерам по бізнесу;

приймаємо корпоративні замовлення - робимо індивідуальні знижки на великі замовлення.

 

Ми цінуємо співпрацю з кожним партнером і прозоро ведемо всі справи. Націлені на максимально довгострокові партнерські відносини. Дбайливо зберігаємо свою репутацію і щиро допомагаємо розвиватися кожному, хто зацікавлений нашою продукцією. Створили вигідні умови для спільної роботи:

можливість купити цукерки оптом безпосередньо від виробника Гощанський завод, що гарантує якість і оригінальність продукції;

індивідуальні знижки дозволяють купувати Гощанські ласощі недорого, мінімізуючи витрати;

доставляємо продукцію на адресу замовника за попередньою домовленістю.

Всі пропозиції по оптовому співпраці обговорюємо в індивідуальному форматі за телефонами:

+38 (096) 096-39-56;

+38 (096) 332-03-02;

+38 (095) 332-03-02.

Успіх бізнесу гарантований, якщо купити цукерки та інші кондитерські вироби від Гощанського заводу продтоварів

Ми любимо справу, якою займаємося. Тому Гощанська солодка продукція виходить такий надзвичайно смачною. Пропонуємо купити цукерки, які здатні відвернути від буденної суєти і подарувати гарний настрій. Головне для нас - якість і смак. Ми точно знаємо, які емоції викликають по-справжньому смачні ласощі. Прагнемо, щоб кондитерські вироби від виробника з Гощі приносили тільки позитив і приємні моменти.

Шукаєте надійного постачальника, у якого купити цукерки оптом? Звертайтеся до нас. Продаж наших ласощів неодмінно принесе добрі прибутки, адже відмінний смак, максимальна натуральність і доступна ціна нікого не залишить байдужим.